naiyahduncan736
naiyahduncan736 naiyahduncan736
  • 15-05-2023
  • Mathematics
contestada

Four friends shopped online for music. The table shows the number of full albums each friend downloaded and the total cost.

Complete the table to show the average cost of the albums each friend bought.

Four friends shopped online for music The table shows the number of full albums each friend downloaded and the total cost Complete the table to show the average class=

Respuesta :

Otras preguntas

When written in symbols, “the product ofr and s, raisedto the fourth power,” is represented as:
what is 925 divided by 8 with remainders please help my homework is due tomorrow
What services were provided by monasteries and convents?
lakes and oceans have different animal life ?
How many presidents has there been since 1900?
Which of the following is not a behavioral adaptation?   A. A squirrel buries acorns to
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beefcost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearestcent?
If x is a real number such that [tex]x^3 = 729[/tex], then [tex]x^2+\sqrt{x}[/tex] equals?
I really do need help on these problems
Which statement best describes an igneous intrusion