lillyjacob783 lillyjacob783
  • 11-03-2024
  • Mathematics
contestada

Jill had 4.0198 Pounds of sugar how many pounds of sugar did she have to the nearest thousandths

Respuesta :

Otras preguntas

Shellie spent $10.56 on oranges that cost $0.88 per orange. How many oranges did she purchase?
Even though it did not appear a WMD program might be in place, what did Hussein do that increased the fears of weapons inspectors?
Mrs. Kennedy wants to save $632 to buy a new washing machine. She saves $70 each month. About how many total months will it take Mrs. Kennedy to save enough mon
show one way to count from $82 to $512 without subtraction or multiplication, but on a number line? This is me tryin to understand my second graders math homewo
how does an author create an adaptation?
Identify the points (X1,y1)from the equation y-9=3(x+2)
describe one kind of diagram you might draw to help you solve a problem
what does the proverb if you can't beat them join them mean
Rod brought 40 juice bottles to the picnic. He brought 28 apple juice bottles and the rest were orange juice bottles. What was the ratio of apple juice bottl
Tabitha is raising rabbits to sell during the spring she has 16 rabbits and feeds them each one half cup of carrots every morning the bag of carrots She bought