angieagfan3147 angieagfan3147
  • 13-03-2024
  • Mathematics
contestada

Excel number formats include:
A) Currency and accounting
B) Percentage
C) Dates and times
D) Answer options a and b only
E) All of the above.

Respuesta :

Otras preguntas

Evaluate e^(xlny) when x=3 and y=2
Robin purchased 3 1⁄2 ounces of whole wheat cereal for $1.40. What is the cost per ounce
Which sentence below shows correct use of em dashes? By the end-of-the-story, no one could believe it the main-character, was dead. By – the end of the story
the dress store is having a sale where all merchandise is 1/4 off. A women buys $24 of merchandise at the sale price.what would she have had to pay at the regul
what does prolonged stays mean?
HELP ASAP An epidemic has hit Clinton City. Its population is declining 22% every hour. In just 4 hours, there are only 35,542 people left in the city. What was
What is 99992134*23459990/10. For you know wat.
Read the excerpt and answer the question. I remember squatting in the road drawing a picture in the dust, a picture which Joey gleefully erased with one sweep o
Which word does not belong? las botas el supermercado las sandalias l os zapatos
A ball starts to roll up a slope with a slope with a velocity of 5m/s and comes to a stop after rolling 5.0m up the slope. Assume acceleration was uniform. a) W