queenjay98
queenjay98
13-09-2018
Mathematics
contestada
Four calculators cost $160 the Unit rate
Respuesta :
FAStorm322
FAStorm322
13-09-2018
The unit rates is $40 $160 divides by 4 calculators gets you $40
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 92+ )
Otras preguntas
OMG HELP ME PLEASE!!! I NEED THIS RIGHT NOW!!! Ted is investigating a string of arsons set in a rural community. Several abandoned barns have been burned to the
19. List three things you can do to protect your online reputation:
In 100-150 words, do you think George did the right thing at the end of the novel Of Mice and Men?
Which of the following groups is the MOST like John Locke's "deliberative aristocracy"
pls help with this weathering question!
what is the best course of action if you see a thunderstorm approaching?
You buy 3.16 pounds of oranges, 1.15 pounds of pears, and 1.75 pounds of apples. What is your total bill? Grocery Store Prices Item Cost Oranges $1.29 per pound
Qy List and explain two characteristics fascism
Solve each compound inequality 10m > 84
Pls make me laugh I need laughter in life ☺✌