andresjohnston
andresjohnston andresjohnston
  • 14-05-2020
  • Mathematics
contestada

Math question down below

Math question down below class=

Respuesta :

chadtamara
chadtamara chadtamara
  • 14-05-2020

Answer:

4

Step-by-step explanation:

use the x's and y's in this...

y-y over x-x

to get answer.

Answer Link
4804274147
4804274147 4804274147
  • 14-05-2020

Answer:

The answered is 4

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what's the difference between 126 1/4 and 78 2/3
give an example of a country that uses a multi party system
Joe is making a recipe that calls for ¾ teaspoons of cinnamon. His only measuring spoon holds 1/8 teaspoon. How many times will he need to fill his measuring sp
On a game show, a contestant randomly chooses a chip from a bag that contains numbers and strikes. The theoretical probability of choosing a strike is 3/10. The
Prepackaged rolled oats cost $4.96 for a 42 ounce container. What is the unit price of the rolled oats?
explain a strategy you could use to compare 2/6 and 5/8
who used Aluminium bat in cricket and was outlawed by umpires ?
480 inches to feet and can you work it out
Help with these questions please thank you
A cook preparing a meal for a group of people is an example of