cityababynatanah
cityababynatanah
11-09-2016
Mathematics
contestada
unit rate for 4 boxes for $6
Respuesta :
nobillionaireNobley
nobillionaireNobley
13-09-2016
Unit rate = $6/4 = $1.5 per box
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 46+ )
Otras preguntas
What is the historical significance of a republic
what are three physical properties of aluminum foil
solve using substitution, y=2x+5 y=6x+1
What biome is New Caledonia considered?
X=5y. y=10x+20 Help please
according to hamilton what are implied powers?A.powers not expressly forbidden in the constitutionB.powers that were forbidden in the constitutionC.powers that
How do plant populations in a community change over time?
What are 3 physical properties of aluminum foil
6 divded by 2/3 = what
3. The value of the expression 5.104 + 4.103 + 7.10 + 1 is equal to: