notyou1011
notyou1011
11-09-2020
Mathematics
contestada
i need helpppppppppppppppppppp
Respuesta :
royb5229
royb5229
11-09-2020
Answer:
6
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 61+ )
Otras preguntas
Eevaluate the expression 7x, if x=11.
There are 30 students in Jenna's class. Jenna brought in 13 cupcakes. Which equation can be used to find the number of cupcakes the class still needs (n) so tha
Someone please help me... I need to learn how to give you my points I’m done with Brainly I graduated!
A 64-ounce carton of orange juice costs $3.69. Find the unit price per ounceto the nearest tenth of a cent
please help. is it a,b,c,or d
A farmer wants to fence in a section of land for a horse pasture. Fencing costs $30 per yard. How much will it cost to fence the pasture?
Determine if the given list of data has any outliers. 18,25,25,27,28,29,35
The methods of characterization used to develop Mrs. Wright in Trifles include: A.) What she says about herself and about others B.) What she does C.) What othe
Please help asap! Will give brainliest! Please answer correctly!
All the electrons within a magnetic substance are oriented A. in a random pattern. B. in the same direction C. so they cancel each other out