notyou1011 notyou1011
  • 11-09-2020
  • Mathematics
contestada

i need helpppppppppppppppppppp

i need helpppppppppppppppppppp class=

Respuesta :

royb5229
royb5229 royb5229
  • 11-09-2020

Answer:

6

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Eevaluate the expression 7x, if x=11.​
There are 30 students in Jenna's class. Jenna brought in 13 cupcakes. Which equation can be used to find the number of cupcakes the class still needs (n) so tha
Someone please help me... I need to learn how to give you my points I’m done with Brainly I graduated!
A 64-ounce carton of orange juice costs $3.69. Find the unit price per ounceto the nearest tenth of a cent​
please help. is it a,b,c,or d
A farmer wants to fence in a section of land for a horse pasture. Fencing costs $30 per yard. How much will it cost to fence the pasture?
Determine if the given list of data has any outliers. 18,25,25,27,28,29,35
The methods of characterization used to develop Mrs. Wright in Trifles include: A.) What she says about herself and about others B.) What she does C.) What othe
Please help asap! Will give brainliest! Please answer correctly!
All the electrons within a magnetic substance are oriented A. in a random pattern. B. in the same direction C. so they cancel each other out