mamamoo27 mamamoo27 11-11-2020 Mathematics contestada Mrs. Smith wants to purchase new markers for her class. She compares prices at four different stores, Which store sells markers for the lowest price per marker? A.Large lots:10 for $2.50 B.Pay less:20 for $4.00 C.office mart:30 for $5.50 D.save more:40 got $9.50