padron2015 padron2015
  • 12-11-2020
  • Mathematics
contestada

Need help plzzz I’m struggling

Need help plzzz Im struggling class=

Respuesta :

Nunez5878 Nunez5878
  • 12-11-2020

Answer:

the answer is c. Have a nice day!

Answer Link

Otras preguntas

What did the geography of Greece helped create?
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
Sin42cos17-cos42sin17
Wh does a soccer ball that is quickly rolling across a grass field slow and finally stops rolling
what is a good attention getter for starting a essay about my plans after high school
Why isn't badminton consider a sport to most of the people in United States?
What is the answer for this equation? -6x = -36
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
Rick has 12 action, 15 comedy, and 9 drama DVDS. find the ratio of action DVDS to the total of DVDS. Then explain its meaning how would I do this problem?