liannacastillo
liannacastillo
12-11-2020
Mathematics
contestada
please solve this question
Respuesta :
pjncc
pjncc
12-11-2020
Answer:
the answer is b
Step-by-step explanation:
Answer Link
MrHamster
MrHamster
12-11-2020
Answer:
D
Step-by-step explanation:
Both of the cost for 8 hours is $30
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
How are snow and Rain formation similar ??
A refrigerator uses_________________________ energy to move the_________________________ through the refrigerator pipes.
Really need help with this problem
(e) The vending machine stores the quantity of items available in a database table called ITEMS The current contents of ITEMS is shown: ItemCode ItemName Stock
who was queen of jhansi
Question Sami's savings account earns 4% simple interest. If Sami starts with $500 in her account, how much money will she have in her account after four years?
A line with a slope of – 6 passes through the points ( – 6, – 5) and ( – 7,c). What is the value of c?
Help math math please please
Students of Jesus and Mary were divided into 6 teams for a football game. if the school comprises of 3,900 students,how many students can be found on each team?
If a 40 ft tall flagpole casts a 256 ft long shadow then how long is the shadow that a 6 ft tall woman casts? feet