tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is a situation that could cause evolutionary change that is not due to natural selection A. A volcano irrupt and kills many individuals i
When a car air bag inflated sodium azide (NaN3) decompose and produces nitrogen gas (N2) and another product. What element dose the other product contain? How d
Which of these is an economic indicator used to tell how an economy is doing?
Caesium, lithium potassium and sodium are all in Group ofthe Periodic Table(a) Place these metals in order of reactivity starting with themost reactive.(b) All
Help. Im not quite sure on how to do this!
(Please help ) Type the correct word from the spelling list in the sentence below. It was a clear day, and the sun was
Who is President Of Germany
A house and lot together cost more than $89,000. The house cost $1000 more than seven times the cost of the lot. How much does the lot cost.
I need help with my vocabularies meaning of the word I have been having hard time with this​
This is when one word has more than one definition