nxdin
nxdin
14-01-2021
Mathematics
contestada
helppppppppppppp ???!-!-!
Respuesta :
hermanroquetjsd
hermanroquetjsd
14-01-2021
B=2
If that’s not the correct answer then it’s 8
Answer Link
telaziarobinson13
telaziarobinson13
15-01-2021
B = 2 should be the correct answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 21+ )
Otras preguntas
Abe’s mother told him that it is wrong to lie, but abe thinks that it’s okay to lie as long as he doesn’t get caught. Abe is in kohlberg’s moral stage called.
Pls Help....What is a comparison of one object to another using “like” or “as”? A. Metaphor B. Rhetorical question C. Alliteration D. Simile
Identify the italicized nouns. Choose subject, direct object, indirect object, predicate nominative, or object of a preposition. The advertisement was a want-ad
A trader mixes 2kg of butter which costs $8 per kg with 3kg of butter which costs $6 per kg. He sells the mixture at $2.55 per 250g. Express his profit as a per
Two perpendicular chords with lengths 12.2 cm and 8.8 cm have a common endpoint. what is the area of the circle?
What caused Thomas Jefferson to write the Declaration of Independence?
A scientist makes the following claim: Claim: Increasing average global temperatures are causing increases in the number of severe flooding events worldwide. Wh
A steppe is best described as a __________. a. vast area of grasslands b. dry riverbed that flows only when it rains c. huge wave, often caused by an earthquake
gobierno madisoniano pros y contras porfa es para civica xd
a 6-ounce bottle of hand lotion costs $3.75. what is the unit price?