Ivrsemq
contestada

I’ll mark as brainliest if anyone could help me with these first 3!! I just need the unit rates for each

Ill mark as brainliest if anyone could help me with these first 3 I just need the unit rates for each class=

Respuesta :

Answer:привет, я хотел бы помочь вам в школе, вы бы начали объяснять фуртур, и я помогу вам

Step-by-step explanation:

Answer:

1: 0.11 dollar per ounce

2: 96 miles per hour

3: 0.6 dollars per lb

I hope this helped you :)