Store A: 12 oz bag of popcorn for $3.81.
Store A: Cost per ounce of popcorn.
Round your answer to the hundredths place.
Store B: 3 oz bag of popcorn for $1.10.
Store B: Cost per ounce of popcorn.
Round your answer to the hundredths place.
Which store has the better buy? Type either "A" or "B"