niannianhe29 niannianhe29
  • 13-06-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with this question

I need help with this question class=
I need help with this question class=

Respuesta :

amnajunaid11449
amnajunaid11449 amnajunaid11449
  • 13-06-2021

Answer:

a

Step-by-step explanation:

because- the numbers and then choose correct options

Answer Link

Otras preguntas

Was the crusade a just or unjust war
what is the gcf of50 and 125
Finnegan needs average of 70 on four tests in science to make the honour roll. What is the lowest score he can receive on the fourth test if his first three sco
A college freshman started the year with $4000 in spending money and after three months, she has $2800 left. Assume that she will continue to spend her money at
What were some of the jobs that Wilson Rawls held besides writing?
16.437 rounded to the nearest whole number is 16 true or false
Why is a lack of oxygen fatal to cells?
Kimmy bought a 5 kilogram can of peanuts for $4.50. What is the unit price?
2. Why does a pharmaceutical sales representative have to have an understanding of how the human body works?
Which physical properties would be the same as a substance’s melting point? A. boiling point B. specific heat C. freezing point D. solubility