HayFieldSynus HayFieldSynus
  • 14-01-2017
  • Mathematics
contestada

QUICKLY HELP! Maria bought 125 pounds of lunch meat for $3.36. How much would 234 pounds of lunch meat cost? Enter your answer in the box. $___

Respuesta :

LilyyBoo
LilyyBoo LilyyBoo
  • 14-01-2017
I think it would be 1.87 that is my answer I'm sorry if wrong
Answer Link
Аноним Аноним
  • 14-01-2017
$6.28 should be the correct answer.
Answer Link

Otras preguntas

Hellppppppp with this twoooooooo
Hellppppppp with this twoooooooo
The northern shore of long Island is built of mounds of glacial till that north shore beaches are rocky with steep bluffs. The south shore is very different. Mo
what is 6 times 2/3 (two thirds)?
if y=6x and x=1.5 find y
I am a number less than 3,000.when you divide me by 32,my remainder is 30.when you divide me by 58   ,my remainder is 44.What number am I?
Mendel realized that the principles of probability could be used to (blank) the results of genetic crosses.
Compare the three types of volcanic mountains in terms of shape , type of eruption and the materials that make up volcano.
What is mutation and DNA Replication?
The ratio of blue marbles to redmarbles in a bag is 11:9. If there are 99 blue marbles, in the bag, how many red marblesare there?