Karen wants to order lunch for herself and some friends. Sam’s Deli charges $5 per sandwich plus $8 for delivery. Quick Lunch Deli charges $6 per sandwich plus $4 for delivery. How many sandwiches would Karen have to purchase to make the total cost of lunch the same?