mtanveer2
mtanveer2
15-12-2022
Mathematics
contestada
20 newspapers in 4 piles = newspapers per pile
Respuesta :
harrydridri
harrydridri
15-12-2022
Answer: 5
Step-by-step explanation:
20/4 = 5
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 32+ )
Otras preguntas
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas. What is the price per gallon?
Could an organism survive without one of its organs
What is reference angle for 150 degrees
What did the geography of Greece helped create?
Could an organism survive without one of its organs
Describe the conditions necessary for the variance to have the value zero.
Describe the conditions necessary for the variance to have the value zero.
What is the answer for this equation? -6x = -36
What is reference angle for 150 degrees
Could an organism survive without one of its organs