(SLOPE) 50 Points!!

Jorge bought 16 apples for $8.00.

Let x represent the number of apples purchased, and let y represent the total cost.

Graph the line that represents the proportional relationship.

SLOPE 50 Points Jorge bought 16 apples for 800 Let x represent the number of apples purchased and let y represent the total cost Graph the line that represents class=